| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 20V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 6.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.67V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.37V |
| SMBJ6.5CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ6.5CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| SMBJ6.5CA Vrwm | 6.5V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| SMBJ6.5CA Vbr@It (Maks.) | 7.22V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (Min.) | 64.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 71.20V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | Radyal Kurşun |
| VAC | 30V |
| VDC | 42V |
| Vbr@It (Min.) | 47v |
| Adı | Geçici Voltaj Baskılayıcılar Diyotlar |
|---|---|
| Seriler | SMJC |
| Model numarası | SMCJ78CA |
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 78V |
| Paket Türü | DO-214AC |
|---|---|
| Ters durma voltajı Vrwm | 22V |
| Arıza Gerilimi Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| Arıza Gerilimi Vbr@It (Maks.) | 26.9V |
| Sınav akımı | 1mA |
| Paket Türü | SOD-123 |
|---|---|
| Ters Stand-OffVoltage VRWM | 11.0 |
| Çökme Voltajı VBR ((V) @IT MIN | 12.20 |
| Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MAX | 13.50 |
| TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Ters durma gerilimi | 18V |
|---|---|
| Bölünme Voltaj @ It min | 20.11 |
| Arıza Gerilimi@Maks. | 22.01 |
| Test Akımı | 50MA |
| Maksimum Sıkma Gerilimi @Ipp | 30.9V |
| 15KPA28A Ters Stand-Off Gerilimi | 28V |
|---|---|
| 15KPA28A BozulmaVoltaj@It min | 31.28V |
| 15KPA28A BozulmaVoltaj@En fazla | 34.24V |
| 15KPA28A Deneme akımı | 5mA |
| 15KPA28A En yüksek sıkıştırma voltajı @IPP | 47.5V |