| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф13mm |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| imax | 6A |
| Yük Altında Direnç | 88mΩ |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф11mm |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| Imaks (A) | 5A |
| Yük Altında Direnç | 95mΩ |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф5mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imaks (A) | 0.7A |
| Yük Altında Direnç | 771mΩ |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф9mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imaks (A) | 2A |
| Yük Altında Direnç | 458mΩ |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф20mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imaks (A) | 16A |
| Yük Altında Direnç | 194mΩ |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф13mm |
| NTC R25 | 8Ω |
| Imaks (A) | 4A |
| Yük Altında Direnç | 194mΩ |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф13mm |
| NTC R25 | 3Ω |
| imax | 6A |
| Yük Altında Direnç | 92mΩ |
| Kurşun Malzemesi | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Sertifikalar | UL, CUL, VDE, RoHS |
| Maksimum Kapasite | <1.0pF |
| Rating Voltajı | 400V |
| Ağırlık | 0.8g |
| Rohs uyumlu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | SOD-523 |
| Bağlantı Kapasitesi | 15 pF |
| Makara Başına Adet | 5.000 ADET |
| Çalışma gerilimi | 5.0v |
| Sıkıştırma gerilimi | 10V |
|---|---|
| Paket | DFN1006 |
| Bağlantı Kapasitesi | 15 pF |
| Rohs uyumlu | - Evet. |
| Makara Başına Adet | 10.000 adet |