| Diğer İsim | Gdt tutucu |
|---|---|
| Uzunluk | φ8*10mm |
| Malzeme | Cekramik |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 600V±20% |
| Ayak | 3 pinli elektrot |
| Ürün Adı | Gaz Tahliye Tüpü |
|---|---|
| Boyut | 5*5*4.2mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 350V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 700V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 800V |
| Ürün Adı | Gaz Tahliye Tüpü |
|---|---|
| Boyut | 5*5*4.2mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 800V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 1200V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 1400V |
| Ürün Adı | Gaz Tahliye Tüpü |
|---|---|
| Boyut | φ5,5*6mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 230V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 600V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 700V |
| Ürün Adı | Gaz Tahliye Tüpü |
|---|---|
| Boyut | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 230V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 600V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 700V |
| Diğer isim | tutucu tüp |
|---|---|
| Uzunluk | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 600V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 1100V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 1200V |
| Ürün Adı | Gaz Tahliye Tüpü |
|---|---|
| Boyut | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 230V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 600V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 700V |
| Ürün Adı | Gaz Tahliye Tüpü |
|---|---|
| Boyut | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 350V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 800V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 900V |
| Diğer İsim | Gaz Tutucu |
|---|---|
| Boyut | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 800V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 1200V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 1400V |
| SMBJ24CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ24CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| SMBJ24CA Vrwm | 24v |
| Vbr@It (Min.) | 26.7V |
| Vbr@It (Maks.) | 29.5V |