| Ürün Adı | Parlaklık koruyucuları (SPG) |
|---|---|
| Paket Türü | Eksenel Kurşun |
| Vs | 140(98~182)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| C | 1.0pF |
| Ürün Adı | Parlaklık koruyucuları (SPG) |
|---|---|
| Paket Türü | Eksenel Kurşun |
| Vs | 140(98~182)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| C | 1.0pF |
| Öğe | Kıvılcım Boşluğu Koruyucuları |
|---|---|
| Paket Boyutu | SMD |
| Vs | 140(119~221)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| C | 1.0pF |
| Bileşen Adı | pptc sıfırlanabilir sigorta |
|---|---|
| Paket | Radyal Kurşun |
| çalışma akımı | 0,75A |
| takılıp kalıyorum | 1.50A |
| Maksimum voltaj | 135V |
| Ürün Adı | Çok Katmanlı Çip Varistör |
|---|---|
| Paket Türü | smd0402 |
| VDC (Maks.) | 5.5V |
| Vv (Min.) | 7.6V |
| Vv (Maks.) | 12v |
| Bileşen Adı | Çok Katmanlı Çip Varistör |
|---|---|
| Bileşen Paketi | SMD1812 |
| Maksimum DC çalışma voltajı | 385V |
| Vv (Min.) | 423V |
| Vv (Maks.) | 517V |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф5mm |
| R25 | 20Ω |
| imax | 0.3A |
| Yük Altında Direnç | 1878mΩ |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф20mm |
| NTC R25 | 20Ω |
| Imaks (A) | 4A |
| Yük Altında Direnç | 194mΩ |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф9mm |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| Imaks (A) | 4A |
| Yük Altında Direnç | 128mΩ |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф11mm |
| NTC R25 | 16Ω |
| Imaks (A) | 16A |
| Yük Altında Direnç | 470mΩ |