| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф11mm |
| NTC R25 | 20Ω |
| Imaks (A) | 2A |
| Yük Altında Direnç | 613mΩ |
| 25°C'de direnç ±20% | 8Ω |
|---|---|
| Maks. İzin verilen çalışma akımı | 4A |
| Yük altındaki direnç (mΩ) | 194mΩ |
| Dağılım Faktörü | 15mW/°C |
| Termal zaman sabiti | 68Sn. |
| 25°C'de direnç ±20% | 10Ω |
|---|---|
| Maks. İzin verilen çalışma akımı | 4A |
| Yük altındaki direnç (mΩ) | 206mΩ |
| Dağılım Faktörü | 15mW/°C |
| Termal zaman sabiti | 65Sn. |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф13mm |
| NTC R25 | 4Ω |
| Imaks (A) | 5A |
| Yük Altında Direnç | 124mΩ |
| 25°C'de direnç ±20% | 8Ω |
|---|---|
| Maks. İzin verilen çalışma akımı | 4A |
| Yük altındaki direnç (mΩ) | 5Ω |
| Dağılım Faktörü | 15mW/°C |
| Termal zaman sabiti | 125mΩ |
| 25°C'de direnç ±20% | 10Ω |
|---|---|
| Maks. İzin verilen çalışma akımı | 4A |
| Yük altındaki direnç (mΩ) | 206mΩ |
| Dağılım Faktörü | 15mW/°C |
| Termal zaman sabiti | 65mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ +90°C |
|---|---|
| Tepki Süresi | 25ns |
| Rating Voltajı | 400V |
| Minimum Yalıtım Direnci | 1 GΩ |
| Güncel Beğeni | 10kA |
| Diğer isim | tutucu tüp |
|---|---|
| Uzunluk | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 470V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 900V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 1000V |
| Depolama sıcaklığı | -40°C~+90°C |
|---|---|
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 360V±20% |
| Min. Min. Insulation Resistance Yalıtım direnci | 1GΩ (@100V) |
| Montaj Tipi | THT |
| Avantajlar | 1. Before breakdown (conduction), it is equivalent to an open circuit, with a large resistance an |
| TSS Adı | Tristör Dalgalanma Bastırıcıları (TSS) |
|---|---|
| Ürün | TSS diyotlar |
| Bileşen | Tristör Dalgalanma Bastırıcıları |
| Açıklama | Tristör Dalgalanma Bastırıcıları (TSS) |
| Maksimum Kaçak akım | 5μA'dan az |