| Paket Boyutu | DO-214AC/SMA |
|---|---|
| Bileşen | Tristör Dalgalanma Bastırıcıları |
| Ürün | TSS diyotlar |
| Maksimum Kaçak akım | 5μA'dan az |
| TSS Adı | Tristör Dalgalanma Bastırıcıları (TSS) |
| Çalışma gerilimi | 5.0v |
|---|---|
| Paket | DFN1006 |
| Renk | Siyah |
| Sıkıştırma gerilimi | 20V |
| Rohs uyumlu | - Evet. |
| Vbr | 6.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-26 |
| Junction Capacitance | 1.0 PF |
| Application | SIM Ports, USB 2.0 Power And Data Line Protection |
| Vc | 13.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | DFN2510-10L Package |
| Application | High Speed Serial Interfaces, USB 3.0, USB 2.0 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Vrwm-Reverse Breakdown Voltage | 12.0V |
|---|---|
| Marking Code | 712 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-23-3L Package |
| Çalışma Bağlantısı Sıcaklık Aralığı | -65 ila +125℃ |
|---|---|
| TA=75℃'de Ortalama Doğrultulmuş Akım | 2A |
| Maksimum RMS voltajı | 42V |
| Maksimum Tekrarlayan Tepe Ters Voltajı | 60V |
| Maksimum DC Blokaj Voltajı | 60V |