| Ürün Adı | Metal Oksit Varistör |
|---|---|
| Boyutlar | Ф14mm |
| VAC | 50V |
| VDC | 65V |
| varistör gerilimi | 82(74~90)V |
| Öğe | Metal Oksit Varistör |
|---|---|
| Paket | Ф25mm |
| VAC | 250V |
| VDC | 320V |
| varistör gerilimi | 390(351~429)V |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф11mm |
| R25 | 10Ω |
| imax | 3A |
| Yük Altında Direnç | 275mΩ |
| Ürün Adı | Metal Oksit Varistör |
|---|---|
| Paket Türü | Ф14mm |
| VAC | 275V |
| VDC | 350v |
| varistör gerilimi | 330(297~363)V |
| Ürün Adı | Metal Oksit Varistör |
|---|---|
| Paket Türü | Ф20mm |
| VAC | 300V |
| VDC | 385V |
| varistör gerilimi | 470(423~517)V |
| Ürün Adı | Metal Oksit Varistör |
|---|---|
| Paket Türü | Ф7mm |
| VAC | 320V |
| VDC | 415V |
| varistör gerilimi | 510(459~561)V |
| Ürün Adı | Metal Oksit Varistör |
|---|---|
| Uzunluk | Ф7mm |
| VAC | 140V |
| VDC | 180V |
| varistör gerilimi | 220(198~242)V |
| Diğer İsim | SMD Varistör |
|---|---|
| Boyutlar | Ф7mm |
| VAC | 300V |
| VDC | 385V |
| varistör gerilimi | 470(423~517)V |
| Ürün Adı | Parlaklık koruyucuları (SPG) |
|---|---|
| Paket Türü | Eksenel Kurşun |
| Vs | 140(119~221)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| C | 1.0pF |
| Ürün Adı | Parlaklık koruyucuları (SPG) |
|---|---|
| Paket Türü | Eksenel Kurşun |
| Vs | 140(98~182)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| C | 1.0pF |