| Vrwm | 5.0v |
|---|---|
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.00V |
| BT | 10mA |
| Vc@Ipp | 9.2V |
| 5KP10A Vrwm | 10.0v |
|---|---|
| 5KP10A Vbr@It (Min.) | 11.10V |
| 5KP10A Vbr@It (Maks.) | 12.30V |
| 5KP10A O | 1mA |
| 5KP10A Vc@Ipp | 17.0V |
| Açıklama | Otomotiv parçaları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 33V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| SMDJ48A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMDJ48A Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMDJ48A Vrwm | 48V |
| Vbr@It (Min.) | 53.3V |
| Vbr@It (Maks.) | 58.9V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 26V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Açıklama | TVS Diyotları |
|---|---|
| şekli | R6/P600 |
| Malzeme | silikon |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| SMBJ440CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ440CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| SMBJ440CA Vrwm | 440V |
| SMBJ440CA Vbr@It (Min.) | 492V |
| SMBJ440CA Vbr@It (Maks.) | 543V |
| SMAJ58CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| SMAJ58CA Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (Min.) | 64.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 71.20V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (Min.) | 26.70V |
| Vbr@It (Maks.) | 29.50V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| Vbr@It (Maks.) | 36.8V |