| Bileşen Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ58CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| SMBJ58CA Vrwm | 58V |
| Vbr@It (Min.) | 64.4V |
| SMBJ58CA Vbr@It (Maks.) | 71.2V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 64V |
| Vbr@It (Min.) | 71.1V |
| Vbr@It (Maks.) | 78.6V |
| SMCJ100A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| SMCJ100A Vrwm | 100V |
| Vbr@It (Min.) | 111V |
| Vbr@It (Maks.) | 123V |
| SMAJ24CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| SMAJ24CA Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (Min.) | 26.7V |
| Vbr@It (Maks.) | 29.50V |
| SMAJ12CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| SMAJ12CA Vrwm | 12.0V |
| Vbr@It (Min.) | 13.3V |
| SMAJ12CA Vbr@It (Maks.) | 14.7V |
| SMBJ36A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ36A Paket Tipi | DO-214AA/SMB |
| SMBJ36A Vrwm | 36V |
| SMBJ36A Vbr@It (Min.) | 40V |
| SMBJ36A Vbr@It (Maks.) | 44.2V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | R6/P600 |
| Ters durma voltajı | 100.0V |
| Çökme Voltajı@It Min | 111.0V |
| Çökme Voltajı @ It Max | 123.0V |
| Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Ters durma voltajı | 78.0V |
| Çökme Voltajı @It Min | 86.7V |
| Arıza Gerilimi @It Max | 95.8V |
| Test Akımı | 1mA |
| SMBJ28CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ28CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| SMBJ28CA Vrwm | 28V |
| SMBJ28CA Vbr@It (Min.) | 14.4V |
| SMBJ28CA Vbr@It (Maks.) | 31.10V |
| SMCJ160CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMCJ160CA Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMCJ160CA Vrwm | 160v |
| Vbr@It (Min.) | 178V |
| Vbr@It (Maks.) | 197V |