| SM8S36AG Paketi | DO-218AB |
|---|---|
| SM8S36AG VR | 36V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| SM8S36AG Ir@Vr @175°C | 150μA |
| Vbr@It (Min.) | 40.0v |
| Ürün Adı | ESD Dizileri |
|---|---|
| Ürün Paketi | SOD-323 |
| Vrwm (Maks.) | 3.3V |
| Vbr (Min.) | 4.0V |
| IR (Maks.) | 0.1μA |
| Diğer İsim | OTOMOTİV sistem bileşenleri |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| Montaj düzeni | Yüzey Miktarı |
| SG | 28V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| SMAJ70CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ70CA Paket Tipi | DO-214AC |
| SMAJ70CA Vrwm | 70.0V |
| SMAJ70CA Vbr@It (Min.) | 77.80V |
| SMAJ70CA Vbr@It (Maks.) | 86.00V |
| SMAJ28CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ28CA Paket Türü | DO-214AC |
| SMAJ28CA Vrwm | 28.0V |
| SMAJ28CA Vbr@It (Min.) | 31.10V |
| SMAJ28CA Vbr@It (Maks.) | 34.40V |
| SMAJ36A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ36A Paket Tipi | DO-214AC/SMA |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (Min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (Maks.) | 44.20V |
| SMAJ64A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 64.0V |
| Vbr@It (Min.) | 71.10V |
| Vbr@It (Maks.) | 78.60V |
| SMAJ33CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| SMAJ33CA Vrwm | 33.0V |
| Vbr@It (Min.) | 36.70V |
| Vbr@It (Maks.) | 40.60V |
| SMDJ36A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMDJ36A Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMDJ36A Vrwm | 36V |
| Vbr@It (Min.) | 40V |
| Vbr@It (Maks.) | 44.2V |
| SMAJ22A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ22A Paket Tipi | DO-214AC/SMA |
| SMAJ22A Vrwm | 22.0V |
| SMAJ22A Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| SMAJ22A Vbr@It (Maks.) | 26.9V |