| Diğer İsim | Pasif diyotlar |
|---|---|
| ayak izi | R6/P600 |
| Vrwm | 45V |
| Vbr@It (Min.) | 50.3V |
| BT | 5mA |
| Ters durma voltajı | 78.0V |
|---|---|
| Arıza Gerilimi @It (Min.) | 86.70V |
| Arıza Gerilimi@It (Maks.) | 95.80V |
| Test Akımı | 1mA |
| Maksimum Sıkma Gerilimi @Ipp | 126.0V |
| Paket Türü | SOD-123 |
|---|---|
| SMF22CA Ters Stand-OffVoltage VRWM | 22.0 |
| SMF22CA Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MIN | 24.40 |
| SMF22CA Çökme Voltajı VBR ((V) @IT MAX | 26.900 |
| SMF22CA TestCurrentIT (mA) | 1 |
| SMF5.0A Paket Tipi | SOD-123 |
|---|---|
| SMF5.0A Ters Stand-OffVoltage VRWM | 5.0 |
| SMF5.0A Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MIN | 6.40 |
| SMF5.0A Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MAX | 7.00 |
| SMF5.0A TestCurrentIT (mA) | 10 |
| Anahtar Kelimeler | Otomatik Derecelendirme bileşenleri |
|---|---|
| ayak izi | DO-218AB |
| fonksiyon | Koruma Devre Kartı |
| Şablon | Pasif Bileşen |
| SG | 30V |
| Paket Türü | DO-218AB |
|---|---|
| SG | 22V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| Adı | ESD Dizileri |
|---|---|
| Paket | SOT23-3L |
| Vrwm (Maks.) | 7V/12V |
| Vbr (Min.) | 7.5V/13.3V |
| IR (Maks.) | 1μA |
| SMF78CA Paket Tipi | SOD-123 |
|---|---|
| SMF78CA Ters Stand-Off Gerilimi VRWM | 78.0 |
| SMF78CA Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MIN | 86.70 |
| SMF78CA Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MAX | 95.80 |
| SMF78CA TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 26V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Paket Türü | DO-218AB |
|---|---|
| SG | 33V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Vbr@It (Min.) | 36.7V |