| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 5.0v |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.00V |
| SMCJ90CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMCJ90CA Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Min.) | 100V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Maks.) | 111V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | Radyal Kurşun |
| VAC | 40V |
| VDC | 58V |
| Vbr@It (Min.) | 64V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | R6/P600 |
| Vrwm | 84V |
| Vbr@It (Min.) | 93.8V |
| BT | 50MA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 18V |
| Vbr@It (Min.) | 20.00V |
| Vbr@It (Maks.) | 22.10V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 15V |
| Vbr@It (Min.) | 16.70V |
| Vbr@It (Maks.) | 18.50V |
| Anahtar Kelimeler | TVS Diyotları |
|---|---|
| Vrwm | 14V |
| Vbr@It (Min.) | 15.60V |
| Vbr@It (Maks.) | 17.20V |
| BT | 10mA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 30V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 18V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 5.0v |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.00V |