| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | Radyal Kurşun |
| VAC | 54V |
| VDC | 76V |
| Vbr@It (Min.) | 85V |
| TVS Diyot Tipi | DO-214AB/SMC |
|---|---|
| SMDJ170CA Adı | TVS Diyotları |
| TVS Diyotlar Vrwm | 170V |
| Vbr@It (Min.) | 189V |
| Vbr@It (Maks.) | 209V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 24v |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 22V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Boyutu | DO-218AB |
| SG | 20V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 12.0V |
| Vbr@It (Min.) | 13.30V |
| Vbr@It (Maks.) | 14.70V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | R6/P600 |
| Vrwm | 30.0V |
| Vbr@It (Min.) | 33.51V |
| BT | 50MA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 250V |
| Vbr@It (Min.) | 279V |
| Vbr@It (Maks.) | 309V |
| 8.0SMDJ22CA Anahtar Kelimeler | TVS Diyotları |
|---|---|
| 8.0SMDJ22CA Vrwm | 22V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (Min.) | 22.20V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (Max.) | 24.50V |
| 8.0SMDJ22CA | 1mA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 28V |
| Vbr@It (Min.) | 31.1V |
| Vbr@It (Maks.) | 34.4V |