| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMCJ90CA Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Min.) | 100V |
| Vbr@It (Maks.) | 111V |
| SMBJ5.0A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ5.0A Paket Tipi | DO-214AA/SMB |
| SMBJ5.0A Vrwm | 5V |
| SMBJ5.0A Vbr@It (Min.) | 6.4V |
| SMBJ5.0A Vbr@It (Maks.) | 7.0v |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 58V |
| Vbr@It (Min.) | 64.4V |
| Vbr@It (Maks.) | 71.2V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 5.0v |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.00V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 5.0v |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.00V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | R6/P600 |
| Vrwm | 22.0V |
| Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| Vbr@It (Maks.) | 26.9V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | R6/P600 |
| Vrwm | 78.0V |
| Vbr@It (Min.) | 86.7V |
| Vbr@It (Maks.) | 95.8V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | R6/P600 |
| Vrwm | 51.0V |
| Vbr@It (Min.) | 56.7V |
| Vbr@It (Maks.) | 62.7V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 20V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 6.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.67V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.37V |