| SMBJ6.5CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ6.5CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| SMBJ6.5CA Vrwm | 6.5V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| SMBJ6.5CA Vbr@It (Maks.) | 7.22V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (Min.) | 64.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 71.20V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | Radyal Kurşun |
| VAC | 30V |
| VDC | 42V |
| Vbr@It (Min.) | 47v |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 24v |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| SMBJ15CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ15CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| SMBJ15CA Vrwm | 15V |
| SMBJ15CA Vbr@It (Min.) | 16.7V |
| SMBJ15CA Vbr@It (Maks.) | 18.5V |
| Adı | Geçici Voltaj Baskılayıcılar Diyotlar |
|---|---|
| Seriler | SMJC |
| Model numarası | SMCJ78CA |
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 78V |
| SMCJ90CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMCJ90CA Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Min.) | 100V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Maks.) | 111V |
| Diğer İsim | Pasif diyotlar |
|---|---|
| ayak izi | R6/P600 |
| Vrwm | 45V |
| Vbr@It (Min.) | 50.3V |
| BT | 5mA |
| Açıklama | TVS Diyotları |
|---|---|
| şekli | R6/P600 |
| Malzeme | silikon |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| Vbr@It (Maks.) | 36.8V |