| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (Min.) | 26.70V |
| Vbr@It (Maks.) | 29.50V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 26V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Paket Türü | DO-218AB |
|---|---|
| SG | 22V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| Paket Türü | DO-214AC |
|---|---|
| Ters durma voltajı Vrwm | 22V |
| Arıza Gerilimi Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| Arıza Gerilimi Vbr@It (Maks.) | 26.9V |
| Sınav akımı | 1mA |
| Paket Türü | SOD-123 |
|---|---|
| Ters Stand-OffVoltage VRWM | 11.0 |
| Çökme Voltajı VBR ((V) @IT MIN | 12.20 |
| Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MAX | 13.50 |
| TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Ters durma gerilimi | 18V |
|---|---|
| Bölünme Voltaj @ It min | 20.11 |
| Arıza Gerilimi@Maks. | 22.01 |
| Test Akımı | 50MA |
| Maksimum Sıkma Gerilimi @Ipp | 30.9V |
| Vrwm | 5.0v |
|---|---|
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.00V |
| BT | 10mA |
| Vc@Ipp | 9.2V |
| 5KP10A Vrwm | 10.0v |
|---|---|
| 5KP10A Vbr@It (Min.) | 11.10V |
| 5KP10A Vbr@It (Maks.) | 12.30V |
| 5KP10A O | 1mA |
| 5KP10A Vc@Ipp | 17.0V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 6.5V |
| Vbr@It (Min.) | 7.22V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.98V |
| Sıkıştırma gerilimi | 10V |
|---|---|
| Paket | DFN1006 |
| Bağlantı Kapasitesi | 15 pF |
| Rohs uyumlu | - Evet. |
| Makara Başına Adet | 10.000 adet |