| SMDJ15CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMDJ15CA Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMDJ15CA Vrwm | 15V |
| Vbr@It (Min.) | 16.7V |
| Vbr@It (Maks.) | 18.5V |
| SMBJ28CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ28CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| SMBJ28CA Vrwm | 28V |
| SMBJ28CA Vbr@It (Min.) | 14.4V |
| SMBJ28CA Vbr@It (Maks.) | 31.10V |
| SMBJ36A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ36A Paket Tipi | DO-214AA/SMB |
| SMBJ36A Vrwm | 36V |
| SMBJ36A Vbr@It (Min.) | 40V |
| SMBJ36A Vbr@It (Maks.) | 44.2V |
| SMCJ160CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMCJ160CA Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMCJ160CA Vrwm | 160v |
| Vbr@It (Min.) | 178V |
| Vbr@It (Maks.) | 197V |
| SMDJ5.0CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMDJ5.0CA Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMDJ5.0CA Vrwm | 5.0v |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (Maks.) | 7.00V |
| Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Ters durma voltajı | 78.0V |
| Çökme Voltajı @It Min | 86.7V |
| Arıza Gerilimi @It Max | 95.8V |
| Test Akımı | 1mA |
| SMBJ30A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ30A Paket Tipi | DO-214AA/SMB |
| SMBJ30A Vrwm | 30V |
| SMBJ30A Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| SMBJ30A Vbr@It (Maks.) | 36.8V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ440A Paket Tipi | DO-214AC/SMA |
| SMAJ440A Vrwm | 440.0V |
| Vbr@It (Min.) | 492.0V |
| Vbr@It (Maks.) | 543.0V |
| Anahtar Kelimeler | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | Eksenel kurşun terminalleri |
| Diğer İsim | Yarı iletken bileşenler |
| VAC | 45V |
| VDC | 66V |
| Öğe | TVS Diyotları |
|---|---|
| ayak izi | R6/P600 |
| Vrwm | 30.0V |
| Vbr@It (Min.) | 33.51V |
| BT | 50MA |