| Anahtar Kelimeler | Otomatik Derecelendirme bileşenleri |
|---|---|
| ayak izi | DO-218AB |
| fonksiyon | Koruma Devre Kartı |
| Şablon | Pasif Bileşen |
| SG | 30V |
| SMAJ70CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ70CA Paket Tipi | DO-214AC |
| SMAJ70CA Vrwm | 70.0V |
| SMAJ70CA Vbr@It (Min.) | 77.80V |
| SMAJ70CA Vbr@It (Maks.) | 86.00V |
| SMAJ28CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ28CA Paket Türü | DO-214AC |
| SMAJ28CA Vrwm | 28.0V |
| SMAJ28CA Vbr@It (Min.) | 31.10V |
| SMAJ28CA Vbr@It (Maks.) | 34.40V |
| SMAJ36A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ36A Paket Tipi | DO-214AC/SMA |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (Min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (Maks.) | 44.20V |
| SMAJ64A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 64.0V |
| Vbr@It (Min.) | 71.10V |
| Vbr@It (Maks.) | 78.60V |
| SMAJ22A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ22A Paket Tipi | DO-214AC/SMA |
| SMAJ22A Vrwm | 22.0V |
| SMAJ22A Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| SMAJ22A Vbr@It (Maks.) | 26.9V |
| SMDJ40CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMDJ40CA Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMDJ40CA Vrwm | 40V |
| Vbr@It (Min.) | 44.4V |
| Vbr@It (Maks.) | 49.1V |
| SMAJ30A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ30A Paket Tipi | DO-214AC/SMA |
| SMAJ30A Vrwm | 30.0V |
| SMAJ30A Vbr@It (Min.) | 33.30V |
| SMAJ30A Vbr@It (Maks.) | 36.80V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 6.5V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.22V |
| SMBJ16A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ16A Paket Tipi | DO-214AA/SMB |
| SMBJ16A Vrwm | 16V |
| SMBJ16A Vbr@It (Min.) | 17.8V |
| SMBJ16A Vbr@It (Maks.) | 19.7V |