| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| SMAJ400CA Vrwm | 400.0V |
| Vbr@It (Min.) | 447.0V |
| Vbr@It (Maks.) | 494.0V |
| SMDJ36A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMDJ36A Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMDJ36A Vrwm | 36V |
| Vbr@It (Min.) | 40V |
| Vbr@It (Maks.) | 44.2V |
| SMAJ24CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| SMAJ24CA Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (Min.) | 26.7V |
| Vbr@It (Maks.) | 29.50V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ40A Paket Tipi | DO-214AA/SMB |
| SMBJ40A Vrwm | 40V |
| Vbr@It (Min.) | 44.4V |
| Vbr@It (Maks.) | 49.1V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Boyutu | DO-218AB |
| SG | 20V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 64V |
| Vbr@It (Min.) | 71.1V |
| Vbr@It (Maks.) | 78.6V |
| SMCJ100A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| SMCJ100A Vrwm | 100V |
| Vbr@It (Min.) | 111V |
| Vbr@It (Maks.) | 123V |
| SMAJ12CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| SMAJ12CA Vrwm | 12.0V |
| Vbr@It (Min.) | 13.3V |
| SMAJ12CA Vbr@It (Maks.) | 14.7V |
| SMAJ33CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| SMAJ33CA Vrwm | 33.0V |
| Vbr@It (Min.) | 36.70V |
| Vbr@It (Maks.) | 40.60V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 12.0V |
| Vbr@It (Min.) | 13.30V |
| Vbr@It (Maks.) | 14.70V |