| Paket Türü | SOD-123 |
|---|---|
| SMF51A Ters Stand-Off Gerilimi VRWM | 51.0 |
| SMF51A Arıza Voltajı VBR ((V) @IT MIN | 56.70 |
| SMF51A Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MAX | 62.70 |
| SMF51A TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Ters durma voltajı | 78.0V |
|---|---|
| Arıza Gerilimi @It (Min.) | 86.70V |
| Arıza Gerilimi@It (Maks.) | 95.80V |
| Test Akımı | 1mA |
| Maksimum Sıkma Gerilimi @Ipp | 126.0V |
| Paket Türü | SOD-123 |
|---|---|
| SMF22CA Ters Stand-OffVoltage VRWM | 22.0 |
| SMF22CA Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MIN | 24.40 |
| SMF22CA Çökme Voltajı VBR ((V) @IT MAX | 26.900 |
| SMF22CA TestCurrentIT (mA) | 1 |
| SMF5.0A Paket Tipi | SOD-123 |
|---|---|
| SMF5.0A Ters Stand-OffVoltage VRWM | 5.0 |
| SMF5.0A Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MIN | 6.40 |
| SMF5.0A Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MAX | 7.00 |
| SMF5.0A TestCurrentIT (mA) | 10 |
| SMF78CA Paket Tipi | SOD-123 |
|---|---|
| SMF78CA Ters Stand-Off Gerilimi VRWM | 78.0 |
| SMF78CA Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MIN | 86.70 |
| SMF78CA Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MAX | 95.80 |
| SMF78CA TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Paket Türü | DO-218AB |
|---|---|
| SG | 33V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Vbr@It (Min.) | 36.7V |
| SM8S36AG Paketi | DO-218AB |
|---|---|
| SM8S36AG VR | 36V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| SM8S36AG Ir@Vr @175°C | 150μA |
| Vbr@It (Min.) | 40.0v |
| Ürün Adı | ESD Dizileri |
|---|---|
| Ürün Paketi | SOD-323 |
| Vrwm (Maks.) | 3.3V |
| Vbr (Min.) | 4.0V |
| IR (Maks.) | 0.1μA |
| Adı | ESD Dizileri |
|---|---|
| Paket | SOT23-3L |
| Vrwm (Maks.) | 7V/12V |
| Vbr (Min.) | 7.5V/13.3V |
| IR (Maks.) | 1μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 30V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |