| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 24v |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 22V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 250V |
| Vbr@It (Min.) | 279V |
| Vbr@It (Maks.) | 309V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | R6/P600 |
| Vrwm | 30.0V |
| Vbr@It (Min.) | 33.51V |
| BT | 50MA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 28V |
| Vbr@It (Min.) | 31.1V |
| Vbr@It (Maks.) | 34.4V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | Radyal Kurşun |
| VAC | 40V |
| VDC | 58V |
| Vbr@It (Min.) | 64V |
| 8.0SMDJ22CA Anahtar Kelimeler | TVS Diyotları |
|---|---|
| 8.0SMDJ22CA Vrwm | 22V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (Min.) | 22.20V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (Max.) | 24.50V |
| 8.0SMDJ22CA | 1mA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | R6/P600 |
| Vrwm | 84V |
| Vbr@It (Min.) | 93.8V |
| BT | 50MA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 18V |
| Vbr@It (Min.) | 20.00V |
| Vbr@It (Maks.) | 22.10V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 18V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |