| SMAJ36A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ36A Paket Tipi | DO-214AC |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (Min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (Maks.) | 44.20V |
| SMAJ11A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ11A Paket Tipi | DO-214AC |
| SMAJ11A Vrwm | 11.0V |
| SMAJ11A Vbr@It (Min.) | 12.20V |
| SMAJ11A Vbr@It (Maks.) | 13.50V |
| SMAJ43A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ43A Paket Tipi | DO-214AC |
| SMAJ43A Vrwm | 43V |
| SMAJ43A Vbr@It (Min.) | 47.80V |
| SMAJ43A Vbr@It (Maks.) | 52.80V |
| Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMCJ160CA Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 160v |
| Vbr@It (Min.) | 178V |
| Vbr@It (Maks.) | 197V |
| Anahtar kelime | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ13CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 13V |
| Vbr@It (Min.) | 14.4V |
| Vbr@It (Maks.) | 15.9V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 70V |
| Vbr@It (Min.) | 77.8V |
| Vbr@It (Maks.) | 86V |
| Öğe | TVS Diyotları |
|---|---|
| ayak izi | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 200V |
| Vbr@It (Min.) | 224V |
| Vbr@It (Maks.) | 247V |
| SMCJ5.0CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMCJ5.0CA Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| SMCJ5.0CA Vrwm | 5.0v |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (Maks.) | 7.00V |
| TVS Diyot Tipi | DO-214AB/SMC |
|---|---|
| SMDJ170CA Adı | TVS Diyotları |
| TVS Diyotlar Vrwm | 170V |
| Vbr@It (Min.) | 189V |
| Vbr@It (Maks.) | 209V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | Radyal Kurşun |
| VAC | 54V |
| VDC | 76V |
| Vbr@It (Min.) | 85V |