| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 5.0v |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.00V |
| Anahtar Kelimeler | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Boyutu | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 440V |
| Vbr@It (Min.) | 492V |
| Vbr@It (Maks.) | 543V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | R6/P600 |
| Özellik | Koruma cihazı |
| Vrwm | 84V |
| Vbr@It (Min.) | 93.8V |
| Anahtar Kelimeler | DİYOLAR |
|---|---|
| Paket Boyutu | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 33.0V |
| Vbr@It (Min.) | 36.70V |
| Vbr@It (Maks.) | 40.60V |
| Anahtar Kelimeler | Diyot koruması |
|---|---|
| Boyut | R6/P600 |
| Montaj Tipi | THT |
| Vrwm | 78V |
| Vbr@It (Min.) | 87.1V |
| Anahtar Kelimeler | TVS Diyotları |
|---|---|
| Vrwm | 14V |
| Vbr@It (Min.) | 15.60V |
| Vbr@It (Maks.) | 17.20V |
| BT | 10mA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 5.0v |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.00V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 15V |
| Vbr@It (Min.) | 16.70V |
| Vbr@It (Maks.) | 18.50V |
| 5KP22CA Vrwm | 22.0V |
|---|---|
| 5KP22CA Vbr@It (Min.) | 24.40V |
| 5KP22CA Vbr@It (Maks.) | 26.90V |
| 5KP22CA | 1mA |
| 5KP22CA Vc@Ipp | 35.5V |
| Öğe | Otomotiv Diyotları |
|---|---|
| Paket Boyutu | DO-218AB |
| SG | 28V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |