| SMBJ15CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ15CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| SMBJ15CA Vrwm | 15V |
| SMBJ15CA Vbr@It (Min.) | 16.7V |
| SMBJ15CA Vbr@It (Maks.) | 18.5V |
| Anahtar Kelimeler | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | Eksenel kurşun terminalleri |
| Diğer İsim | Yarı iletken bileşenler |
| VAC | 45V |
| VDC | 66V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 26V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Anahtar Kelimeler | DİYOLAR |
|---|---|
| Paket Boyutu | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 33.0V |
| Vbr@It (Min.) | 36.70V |
| Vbr@It (Maks.) | 40.60V |
| Anahtar Kelimeler | Diyot koruması |
|---|---|
| Boyut | R6/P600 |
| Montaj Tipi | THT |
| Vrwm | 78V |
| Vbr@It (Min.) | 87.1V |
| Anahtar kelime | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ13CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 13V |
| Vbr@It (Min.) | 14.4V |
| Vbr@It (Maks.) | 15.9V |
| SMCJ5.0CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMCJ5.0CA Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| SMCJ5.0CA Vrwm | 5.0v |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (Maks.) | 7.00V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | R6/P600 |
| Vrwm | 84V |
| Vbr@It (Min.) | 93.8V |
| BT | 50MA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 5.0v |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.00V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 18V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |