| SMAJ36A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ36A Paket Tipi | DO-214AC |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (Min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (Maks.) | 44.20V |
| SMAJ11A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ11A Paket Tipi | DO-214AC |
| SMAJ11A Vrwm | 11.0V |
| SMAJ11A Vbr@It (Min.) | 12.20V |
| SMAJ11A Vbr@It (Maks.) | 13.50V |
| SMAJ70CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ70CA Paket Tipi | DO-214AC |
| SMAJ70CA Vrwm | 70.0V |
| SMAJ70CA Vbr@It (Min.) | 77.80V |
| SMAJ70CA Vbr@It (Maks.) | 86.00V |
| SMAJ28CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ28CA Paket Türü | DO-214AC |
| SMAJ28CA Vrwm | 28.0V |
| SMAJ28CA Vbr@It (Min.) | 31.10V |
| SMAJ28CA Vbr@It (Maks.) | 34.40V |
| TVS Diyot Tipi | DO-214AB/SMC |
|---|---|
| SMDJ170CA Adı | TVS Diyotları |
| TVS Diyotlar Vrwm | 170V |
| Vbr@It (Min.) | 189V |
| Vbr@It (Maks.) | 209V |
| SMAJ30A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ30A Paket Tipi | DO-214AC/SMA |
| SMAJ30A Vrwm | 30.0V |
| SMAJ30A Vbr@It (Min.) | 33.30V |
| SMAJ30A Vbr@It (Maks.) | 36.80V |
| Bileşen Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ58CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| SMBJ58CA Vrwm | 58V |
| Vbr@It (Min.) | 64.4V |
| SMBJ58CA Vbr@It (Maks.) | 71.2V |
| SMDJ36A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMDJ36A Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMDJ36A Vrwm | 36V |
| Vbr@It (Min.) | 40V |
| Vbr@It (Maks.) | 44.2V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Boyutu | DO-218AB |
| SG | 20V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 22V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |