| Ürün Adı | Gaz Tahliye Tüpü |
|---|---|
| Boyut | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 350V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 800V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 900V |
| Diğer İsim | Gaz Tutucu |
|---|---|
| Boyut | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 800V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 1200V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 1400V |
| Ürün Adı | Metal Oksit Varistör |
|---|---|
| Boyutlar | Ф14mm |
| VAC | 50V |
| VDC | 65V |
| varistör gerilimi | 82(74~90)V |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф11mm |
| R25 | 10Ω |
| imax | 3A |
| Yük Altında Direnç | 275mΩ |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф20mm |
| NTC R25 | 20Ω |
| Imaks (A) | 4A |
| Yük Altında Direnç | 194mΩ |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф11mm |
| NTC R25 | 16Ω |
| Imaks (A) | 16A |
| Yük Altında Direnç | 470mΩ |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф11mm |
| NTC R25 | 20Ω |
| Imaks (A) | 2A |
| Yük Altında Direnç | 613mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ +90°C |
|---|---|
| Tepki Süresi | 25ns |
| Rating Voltajı | 400V |
| Minimum Yalıtım Direnci | 1 GΩ |
| Güncel Beğeni | 10kA |
| Vrwm-Reverse Breakdown Voltage | 12.0V |
|---|---|
| Marking Code | 712 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-23-3L Package |