| Açıklama | Otomotiv parçaları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 33V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 26V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| SMAJ58CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| SMAJ58CA Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (Min.) | 64.40V |
| Vbr@It (Maks.) | 71.20V |
| Ürün Adı | Çok Katmanlı Çip Varistör |
|---|---|
| Paket Türü | smd0402 |
| VDC (Maks.) | 5.5V |
| Vv (Min.) | 7.6V |
| Vv (Maks.) | 12v |
| Ürün Adı | Metal Oksit Varistör |
|---|---|
| Paket Türü | Ф14mm |
| VAC | 275V |
| VDC | 350v |
| varistör gerilimi | 330(297~363)V |
| Ürün Adı | Metal Oksit Varistör |
|---|---|
| Paket Türü | Ф20mm |
| VAC | 300V |
| VDC | 385V |
| varistör gerilimi | 470(423~517)V |
| Diğer İsim | SMD Varistör |
|---|---|
| Boyutlar | Ф7mm |
| VAC | 300V |
| VDC | 385V |
| varistör gerilimi | 470(423~517)V |
| Öğe | Kıvılcım Boşluğu Koruyucuları |
|---|---|
| Paket Boyutu | SMD |
| Vs | 140(119~221)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| C | 1.0pF |
| Bileşen Adı | pptc sıfırlanabilir sigorta |
|---|---|
| Paket | Radyal Kurşun |
| çalışma akımı | 0,75A |
| takılıp kalıyorum | 1.50A |
| Maksimum voltaj | 135V |
| Paket Boyutu | DO-214AC/SMA |
|---|---|
| Bileşen | Tristör Dalgalanma Bastırıcıları |
| Ürün | TSS diyotlar |
| Maksimum Kaçak akım | 5μA'dan az |
| TSS Adı | Tristör Dalgalanma Bastırıcıları (TSS) |