| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф13mm |
| NTC R25 | 8Ω |
| Imaks (A) | 4A |
| Yük Altında Direnç | 194mΩ |
| Ürün Adı | NTC Termistörü |
|---|---|
| Paket Türü | Ф13mm |
| NTC R25 | 3Ω |
| imax | 6A |
| Yük Altında Direnç | 92mΩ |
| Öğe | Metal Oksit Varistör |
|---|---|
| Paket | Ф25mm |
| VAC | 250V |
| VDC | 320V |
| varistör gerilimi | 390(351~429)V |
| Bileşen Adı | Çok Katmanlı Çip Varistör |
|---|---|
| Bileşen Paketi | SMD1812 |
| Maksimum DC çalışma voltajı | 385V |
| Vv (Min.) | 423V |
| Vv (Maks.) | 517V |
| Vbr | 6.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-26 |
| Junction Capacitance | 1.0 PF |
| Application | SIM Ports, USB 2.0 Power And Data Line Protection |
| Ürün Adı | Gaz Tahliye Tüpü |
|---|---|
| Boyut | 5*5*4.2mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 350V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 700V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 800V |
| Ürün Adı | Gaz Tahliye Tüpü |
|---|---|
| Boyut | 5*5*4.2mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 800V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 1200V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 1400V |
| Ürün Adı | Gaz Tahliye Tüpü |
|---|---|
| Boyut | φ5,5*6mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 230V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 600V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 700V |
| Ürün Adı | Gaz Tahliye Tüpü |
|---|---|
| Boyut | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 230V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 600V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 700V |
| Ürün Adı | Gaz Tahliye Tüpü |
|---|---|
| Boyut | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltajı @100V/μs | 230V±20% |
| Maks. Çakma İmpulse Voltajı @100V/μs | 600V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Kıvılcım Aşırı Darbe Gerilimi | 700V |