| Anahtar Kelimeler | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Boyutu | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 440V |
| Vbr@It (Min.) | 492V |
| Vbr@It (Maks.) | 543V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | R6/P600 |
| Özellik | Koruma cihazı |
| Vrwm | 84V |
| Vbr@It (Min.) | 93.8V |
| Açıklama | TVS Diyotları |
|---|---|
| şekli | R6/P600 |
| Malzeme | silikon |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 30V |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| Vbr@It (Maks.) | 36.8V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-218AB |
| SG | 24v |
| IR@VR @25°C | 5μA |
| IR@Vr @175°C | 150μA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (Min.) | 26.70V |
| Vbr@It (Maks.) | 29.50V |
| 5KP22CA Vrwm | 22.0V |
|---|---|
| 5KP22CA Vbr@It (Min.) | 24.40V |
| 5KP22CA Vbr@It (Maks.) | 26.90V |
| 5KP22CA | 1mA |
| 5KP22CA Vc@Ipp | 35.5V |
| Paket Türü | SOD-123 |
|---|---|
| SMF51A Ters Stand-Off Gerilimi VRWM | 51.0 |
| SMF51A Arıza Voltajı VBR ((V) @IT MIN | 56.70 |
| SMF51A Arıza Gerilimi VBR(V) @IT MAX | 62.70 |
| SMF51A TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Ürün Adı | ESD Dizileri |
|---|---|
| Ürün Paketi | SOD-323 |
| Vrwm (Maks.) | 3.3V |
| Vbr (Min.) | 4.0V |
| IR (Maks.) | 0.1μA |