| Çalışma Bağlantısı Sıcaklık Aralığı | -65 ila +125℃ |
|---|---|
| TA=75℃'de Ortalama Doğrultulmuş Akım | 2A |
| Maksimum RMS voltajı | 42V |
| Maksimum Tekrarlayan Tepe Ters Voltajı | 60V |
| Maksimum DC Blokaj Voltajı | 60V |
| Rohs uyumlu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | SOD-523 |
| Bağlantı Kapasitesi | 15 pF |
| Makara Başına Adet | 5.000 ADET |
| Çalışma gerilimi | 5.0v |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 6.5V |
| Vbr@It (Min.) | 7.22V |
| Vbr@It (Maks.) | 7.98V |
| SMAJ64A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 64.0V |
| Vbr@It (Min.) | 71.10V |
| Vbr@It (Maks.) | 78.60V |
| SMAJ12CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | DO-214AC/SMA |
| SMAJ12CA Vrwm | 12.0V |
| Vbr@It (Min.) | 13.3V |
| SMAJ12CA Vbr@It (Maks.) | 14.7V |
| SMCJ160CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMCJ160CA Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMCJ160CA Vrwm | 160v |
| Vbr@It (Min.) | 178V |
| Vbr@It (Maks.) | 197V |
| SMBJ440CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ440CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| SMBJ440CA Vrwm | 440V |
| SMBJ440CA Vbr@It (Min.) | 492V |
| SMBJ440CA Vbr@It (Maks.) | 543V |
| SMAJ36A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ36A Paket Tipi | DO-214AC/SMA |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (Min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (Maks.) | 44.20V |
| SMAJ22A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ22A Paket Tipi | DO-214AC/SMA |
| SMAJ22A Vrwm | 22.0V |
| SMAJ22A Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| SMAJ22A Vbr@It (Maks.) | 26.9V |
| SMDJ40CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMDJ40CA Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMDJ40CA Vrwm | 40V |
| Vbr@It (Min.) | 44.4V |
| Vbr@It (Maks.) | 49.1V |