| SMBJ28CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ28CA Paket Türü | DO-214AA/SMB |
| SMBJ28CA Vrwm | 28V |
| SMBJ28CA Vbr@It (Min.) | 14.4V |
| SMBJ28CA Vbr@It (Maks.) | 31.10V |
| SMDJ5.0CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMDJ5.0CA Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMDJ5.0CA Vrwm | 5.0v |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (Maks.) | 7.00V |
| Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Ters durma voltajı | 78.0V |
| Çökme Voltajı @It Min | 86.7V |
| Arıza Gerilimi @It Max | 95.8V |
| Test Akımı | 1mA |
| SMBJ30A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMBJ30A Paket Tipi | DO-214AA/SMB |
| SMBJ30A Vrwm | 30V |
| SMBJ30A Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| SMBJ30A Vbr@It (Maks.) | 36.8V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMAJ440A Paket Tipi | DO-214AC/SMA |
| SMAJ440A Vrwm | 440.0V |
| Vbr@It (Min.) | 492.0V |
| Vbr@It (Maks.) | 543.0V |
| SMDJ48A Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMDJ48A Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMDJ48A Vrwm | 48V |
| Vbr@It (Min.) | 53.3V |
| Vbr@It (Maks.) | 58.9V |
| SMCJ33CA Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMCJ33CA Paket Türü | DO-214AB/SMC |
| SMCJ33CA Vrwm | 33V |
| Vbr@It (Min.) | 36.7V |
| Vbr@It (Maks.) | 40.60V |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| Paket Türü | R6/P600 |
| Ters durma voltajı | 100.0V |
| Çökme Voltajı@It Min | 111.0V |
| Çökme Voltajı @ It Max | 123.0V |
| Öğe | TVS Diyotları |
|---|---|
| ayak izi | R6/P600 |
| Vrwm | 30.0V |
| Vbr@It (Min.) | 33.51V |
| BT | 50MA |
| Ürün Adı | TVS Diyotları |
|---|---|
| SMCJ90CA Paket Tipi | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Min.) | 100V |
| Vbr@It (Maks.) | 111V |